Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 20 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 1130 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Model Number | MS130T |
| Certification | ce |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| water tank capacity | 800ml |
| size | 380*140*340mm |
| net weight | 6.7kg |
| gross weight | 7.82kg |
Instock
There are no reviews yet.