Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.314 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 14 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 30 |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type | Egg Tools |
| Egg Tools Type | Egg Beaters |
| Function | Egg Stiring |
| Material | ABS 304 stainless steel |
| Host size | 30x3cm/11.81×1.18in |
| Color | black, white (optional) |
| Gear | 3rd gear |
| Charging mode | usb charging cable |
| Battery capacity | 1200mAh |
| Electric Milk Frother Mixer | Electric Whisk |
| Coffee Milk Drink Egg Mixer | Foamer Whisk Stirrer |
| Electric Handheld Mixer | Electrical Mini Coffee Maker Whisk Mixer |
Instock
There are no reviews yet.