Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 60 × 55 cm |
| Capacity | <3L, 8L |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | XMSJ, xinchuguang |
| Origin | Mainland China |
| Type | Soup & Stock Pots |
| Design Style | CLASSIC |
| Material | iron |
| Feature | Stocked |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | XCG-0001 |
| Product name | Micro Pressure pot |
| QTY per CTN | 10 pcs |
| color | green and orange |
| Lid | with lid |
| MOQ | 100 pcs |
| Packing | color box |
| Logo | custom logo available |
| Cap Color | transparent |
| diameter | 26cm |
Instock
There are no reviews yet.