Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 900-999W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | SUPOR/SUPOR |
| model | CYSB50YCW10D-100 |
| Pressure cooker function | Steaming, stewing, stewing, timing pot appointment |
| Applicable number of people | 4 people -8 people |
| Color classification | Red Gold |
| Inner liner material | Non stick inner liner+colored enamel inner liner |
| Manufacturers | Zhejiang Shaoxing Supor Household Products Co., Ltd |
| liquid-crystal display | Yes |
| Pot diameter (value) | 24cm |
| Control mode | Microcomputer type |
| Do you support anhydrous stewing? | be |
| Intelligent type | Intelligent not supported |
| power | 1000W |
| capacity | 5L |
| Procurement location | Chinese Mainland |
| Exhaust method | Automatic exhaust |
Instock
There are no reviews yet.