Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 60 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Type | Pressure Cookers |
| Applicable Stove | General Use for Gas and Induction Cooker |
| Metal Type | Iron |
| Feature | Sustainable, Stocked |
| Product name | pumpkin soup pot |
| Material | iron |
| size | 27.5x37x20 cm |
| MOQ | 2 pcs |
| Lid | glass material with Hadle |
| Sample time | 1-7 Days |
| Logo | available |
| Surface | non-stick |
| Sample | Availabe |
| OEM | Accpted |
Instock
There are no reviews yet.