Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | 1-2 people |
| Model Number | LHAK2L |
| LCD | Yes |
| Capacity (Quart) | 2L |
| Outer Pot Material | Plastic |
| Material of Inner Pot | Non-stick Inner Pot |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Non-water Stewing | No |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, Boil |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.