Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 10 cm |
| Application | 3-4 people |
| Model Number | C345 |
| LCD | No |
| Capacity (Quart) | 3L |
| Outer Pot Material | aluminum |
| Material of Inner Pot | aluminum |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Function | Cooking Time Presetting, Non-Stick Coating Inner Pot, Boil, Stew, Braise, Soup Stewing |
| Certification | CE |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.