Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Pressure Cooker |
| Certification | none |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | Ashata |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Aluminum Alloy Pressure Cooker |
| Feature 2 | Pressure Canner |
| Feature 3 | Explosion Proof Pressure Cooker |
| Feature 4 | Home Pressure Cooker |
| Feature 5 | Stovetop Pressure Cooker |
| Feature 6 | electric pressure cooker |
Instock
There are no reviews yet.