Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <3L, 5L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 900-999W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Material of liner | Non-sticky liner |
| Pressure cooker function | Multi-function reservation stew |
| Control mode | Microcomputer type |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.