Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 23 × 25 cm |
| Application | 1-2 people |
| Model Number | DS |
| LCD | No |
| Capacity (Quart) | 1.6L |
| Outer Pot Material | STAINLESS STEEL |
| Material of Inner Pot | STAINLESS STEEL |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Non-water Stewing | No |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot |
| Certification | RoHS |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 240V |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | LRUIYUEE |
| Origin | Mainland China |
| item name | micro pressure cooker |
Instock
There are no reviews yet.