Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Rechargeable Battery, USB |
| Rotation Way | Rotate the Page |
| Usage | HOME |
| Technology | Other |
| Application | <10㎡ |
| Fan Speed | Third Gear |
| Rotary Vane Quantity | 3 |
| Size | <1050MM |
| Type | Air Cooling Fan, Cooling Only |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Material | Plastic |
| Installation | Box |
| Max. Power | <20W |
| Wind Type | Natural Wind, Sleep Wind, Prevailing Wind |
| Water-shortage Power-off Protection | No |
| Reverse Rotating Function | No |
| Max. Timing Limit | No Timing |
| Air supply mode | Head Shaking |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5w |
| Timing Function | No Timing |
| Remote Control Function | No |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Feature1 | Electric fan |
| Feature2 | Fan |
| Feature3 | rechargeable portable fan |
| Feature4 | Portable mini fan |
| Feature5 | Portable fan |
Instock
There are no reviews yet.