Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 37 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cooking Time Presetting, LED Display, Non-Stick Coating Inner Pot, Overheat Protection, Pressure Release Device, Boil, Stew, Braise, TIMING, Soup Stewing, Reservation |
| Certification | CE |
| Capacity | 4-5L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >1000W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.