Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 74 × 23 × 17 cm |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 792-5RTR |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE2 |
| Control Channels | 4 channels |
| Flight Time | 10-15MIN |
| Dimensions | 650*165*135mm |
| Charging Time | 80MIN |
| Charging Voltage | 11.1V |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.