Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.525 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 10 × 20 cm |
| CE | Certificate |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Power Source | Electric |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE1 |
| Control Channels | 6 channels |
| Flight Time | 20min |
| Remote Distance | 25M |
| Dimensions | 15.5*17*9cm |
| Charging Time | 70min |
| Frequency | 2.4GHz |
| Charging Voltage | 3.7V |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | BigShu |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.