Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 130 kg |
|---|---|
| Dimensions | 89 × 52 × 54 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | OIMG, POWERMAC |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Model Number | DK-11.2H |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 720X600X525mm |
| Housing Material | stainless steel |
| Voltage (V) | 230 |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Espresso Coffee Maker |
| Function | temprature control, Brew System, Hot Water System |
| Application | Hotel, Outdoor, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | NO |
| logo/pattern | other |
| Keyword | Combination Coffee Espresso Machine |
| Color | Customized Color |
| Feature | Cafe Coffee Machine |
| model | DK-11.2H |
| weight | 68-88kg |
| size | 720X600X525mm |
| Voltage | 230v |
| brand | powermac |
| country of origin | china jiangsu |
| defects liability period | 1 year |
Instock
There are no reviews yet.