Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.031 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Rectangle |
| Specification | 21*14*8cm |
| Model Number | Lipstick Holder |
| Feature | Eco-Friendly, Folding, Stocked |
| Use | Earphone Wire/Electric Wire |
| Technics | Glossy |
| Style | Modern Style |
| Capacity | 3-4 pcs Ferrero |
| Material | PP |
| Lattice Quantity | 1 |
| Product | Jewelry Box |
| Brand Name | LINSBAYWU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Type | Storage Boxes & Bins |
Instock
There are no reviews yet.