Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Pattern Type | |
| Grade | Qualified |
| Thread Count | 300TC |
| Fabric Count | 30 |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Part | Back |
| Feature | Massage |
| Filling | Memory Foam |
| Material | 100% Cotton |
| Use | Bedding |
| Brand Name | Brangdy |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| style | Simple and modern |
| province | Shandong Province |
| prefecture | Tai'an |
| applicable scenario | bedside cushion |
| Applicable space | Bedroom |
| filler | Memory cotton |
| Listing Year Season | Spring 2025 |
| place of origin | Chinese mainland |
| shape | Alien |
| Is it removable and washable? | Yes |
| Pillow pillow rest type | Cushion |
| pattern | solid color |
Instock
There are no reviews yet.