Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 32 × 40 cm |
| Capacity | 10-20L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <1500W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | HUANJI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.