Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 33 × 39 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 650W-1300W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| brand | German Treasure |
| model | KQB-12C |
| capacity | 10L and below |
| place of production | Chinese mainland |
| Number of people applicable | 3 or less people |
| Rated power | Above 1200W |
| voltage | 220V |
| Article number | KQB-12C |
| style | household |
| Procurement location | Chinese mainland |
| Type of electric oven | Electric baking tray |
| 3C certificate number | 2015010712826279 |
Instock
There are no reviews yet.