Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 23 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SGR200A |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Material | aluminum |
| Certification | CE |
| Type | Electric Contact Grill |
| Voltage (V) | 230V |
| Power (W) | 1501-2000W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | SUPRASCO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.