Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 60 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 801-1200W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Material | -Titanium, Ceramic |
| Item Weight | -30 Pounds |
| Color | -Black |
| Shape | -Square |
Instock
There are no reviews yet.