Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 21 cm |
| Model Number | LY-007 |
| Bakeware Type | Flat pan |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Type | Electric Grill Pan |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| power | 1390W |
| Applicable number | 4-5 people |
| Rated voltage | 220V |
| model | LY-007 |
| Electric grill power | 1201W (inclusive) -1500W (inclusive) |
| Baking tray type | Flat baking tray |
Instock
There are no reviews yet.