Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 13 cm |
| Model Number | gt43 |
| Multi-gear Temperature Adjustment | No |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Type | Electric Grill Pan |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 801-1200W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | Yabano |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.