Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 79 × 14 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Dismountable Oil Collector, Non-Stick Cooking Surface, Heating temperature control |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1200W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| brand | German grill |
| Model | DK-DKP01 |
| Electric oven type | Electric baking pan |
| style | household |
| capacity | 10L and below |
| rated power | Above 1200W |
| 3C certificate number | 2021180712023639 |
Instock
There are no reviews yet.