Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 29 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Warning | no fire |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 8807V2 V3 |
| Flight Time | 2hours |
| Remote Distance | 80meter |
| Dimensions | 40*25.5*71cm |
| Frequency | 2.4g |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| attribute 1 | Remote-Controlled Competition Ship |
| attribute 2 | rc ship |
| attribute 3 | remote control boat |
| attribute 4 | remote contro ship |
| attribute 5 | Joyway 8807v2 V3 |
| attribute 6 | Romote Control Sailing Model |
Instock
There are no reviews yet.