Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 28 cm |
| 3C | Type |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | 3C |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 331-A3 |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE2 |
| Control Channels | 4 channels |
| Flight Time | about 8 minutes |
| Remote Distance | about 50m |
| Warranty | One month |
| Dimensions | 14*5*3.5CM |
| Max Speed | 15KM/H |
| Charging Time | about 120 minutes |
| Frequency | 2.4G |
| Charging Voltage | 3.7v |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | LISM |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| name 1 | remote control speedboat |
| name 2 | remote control boat |
| name 3 | RC Boat |
| name 4 | High Speed Racing Boat |
Instock
There are no reviews yet.