Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 53 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | EB25 |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V/110V |
| Power (W) | 2000 |
| Brand Name | aistan |
| Origin | Mainland China |
| Size: | 295x300x480mm |
| Temp.range: | 50 ~300℃ |
Instock
There are no reviews yet.