Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 14 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Power Source | Electric |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE2 |
| Flight Time | 20 minutes |
| Remote Distance | about 50m |
| Dimensions | 9*9.5*23.5CM |
| Frequency | 2.4GHz |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.