Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Energy Saver |
| Type | Corded |
| Certification | CE |
| Caliber | 10-15cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 400w |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.