Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Model Number | pancake maker |
| Baking pan type | Pancake Maker |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating, Baking, Shallow Oil Fry, Bake |
| Type | CordLess |
| Certification | CB, CE, RoHS |
| Caliber | 32-35cm |
| Voltage (V) | 230V |
| Power (W) | <1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | TEAEGG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.