Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.223 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Baking pan type | Crepe Maker |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Non-Stick Coating, Shallow Oil Fry |
| Certification | CE, RoHS |
| Caliber | 26-28cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | GIOIO |
| Origin | Mainland China |
| product name | Pancake machine |
| material quality | stainless steel |
| colour | silvery |
| rated power | 1200W |
| voltage | 110V 220V |
| Product specifications | European standard 220V, American standard 110V |
| Applicable number of people | 1-2 people |
| Function 1 | pancake pan |
| Function 2 | pizza maker |
| Function 3 | tortilla maker machine |
| Function 4 | crepe maker |
| Function 5 | machine a pancake |
| Function 6 | roti maker |
Instock
There are no reviews yet.