Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.315 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 12 × 9 cm |
| Material | ABS |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | VGR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Power | 5W |
| Voltage | 110V-240V |
| Size | 16.5*3.4*3cm |
| Dropshipping | yes |
| Feature 1 | Pubic hair removal |
| Feature 2 | Trimmer for intimate areas |
| Feature 3 | Trimmer for the groin |
| Feature 4 | Intimate haircut |
| Feature 5 | Trimmer for intimate haircuts |
| Feature 6 | Clipper for intimate places |
| Feature 7 | Trimmer intimate areas |
| Feature 8 | Trimmer intimate part |
| Feature 9 | pubic hair trimmer |
| Feature 10 | Safety razor |
| Feature 11 | Man & women's shaving machines |
Instock
There are no reviews yet.