Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 13 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Model Number | EGRAPE276KC1144 |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Non-Stick Coating, Baking, Shallow Oil Fry, Bake |
| Type | Corded |
| Certification | CE |
| Caliber | 26-28cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.