Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 8 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Baking pan type | Other |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Non-Stick Coating |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | TINGMIAO |
| Origin | Mainland China |
| power | Below 800W |
| Product Category | Electric cake pan |
| Electric cake pan heating | single-sided heating |
| caliber | 20cm |
| Type of cake pan | Frying machine |
| pan depth | 6cm |
| rated voltage | 220 |
| Panel material | aluminum |
| Baking plate design | non-floating |
| reservation function | without |
| Cake pan diameter | 25Cm and below |
| diameter | 20cm |
| Applicable number of people | 2-3 people |
| rated power | 600 |
| Control method | mechanical |
| mode of operation | push button |
| weight | 1.1 |
| Rated frequency | 50 |
Instock
There are no reviews yet.