Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 11 × 47 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Model Number | EGRAPE168-901 |
| Baking pan type | Crepe Maker |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Non-Stick Coating, Bake |
| Type | Corded |
| Certification | CE |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 650W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.