Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.072 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 37 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | 26-28cm |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 1001-1200W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.