Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.027 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 54545155 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Liquid |
| Quantity | 1 Pcs/Lot |
| Model Number | 6812 |
| Benefit | Long-lasting, Easy to Wear, Natural |
| Waterproof / Water-Resistant | Yes |
| NET WT | 10g |
| Formulation | Liquid |
| Brand Name | O'CHEAL |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 36 months |
| Type | Eyebrow Enhancer |
| Item | Waterproof Long Lasting Eyebrow Gel, Waterproof Long Lasting Eyebrow Gel |
| Details | Peel Off Eyebrow Gel Makeup, Peel Off Eyebrow Gel Makeup |
| Featers | Quick Dry Brow Makeup, Quick Dry Brow Makeup |
| Colors | 4 Kinds, 4 Kinds |
| Package | 1Pcs/Box, 1Pcs/Box |
| Port | Guangzhou, GuangZhou |
Instock
There are no reviews yet.