Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 64 × 120 cm |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | HAOYUNMA, Bochang |
| Origin | Mainland China |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Hot Product 2022 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor, Heating bar, Power adapter, barbecue grill, Oven |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong |
| Voltage | 220V |
| Power | 19.8Kw |
| Weight | 32 KG |
| Dimension(L*W*H) | 520*640*1200mm |
| Year | 2022 |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | Long Service Life |
| Product name | Five Head Gas Dnoner Kebab Machine |
| Application | Fast Food Restaurant |
| Usage | Frying chicken and meat |
| Material | Stainless Steel |
| Function | Automatic rotary frying |
| Advantage | Food sanitary |
| Energy | Gas Lpg |
| Keyword | gas kebab machine |
| Temperature Range | 50-200 Degree |
Instock
There are no reviews yet.