Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Spoon Fork |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Cartoon |
| Pattern | Tongue Pressing Type, spoon and fork |
| Material | others |
| Brand Name | SMHXIANGQIANJIN |
| Age Range | 3-6Y, 0-1Y, 1-2y, 12+, 7-12Y |
| Type | Flatware, Flatware |
| Age Group | BABIES |
| Origin | Mainland China |
| Product | Child Spoon and Fork |
| Size | 12*3*4cm |
| Modeling | Toroidal |
| Features | High temperature resistance |
| Suitable age | more than three months |
Instock
There are no reviews yet.