Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Air Fryer |
| Function | Adjustable Thermostat Control, Detachable Oil Container, LCD Display, Overheat Protection, With Light Indicator |
| Controlling Mode | Digital Control |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | BAIHUAN |
| Origin | Mainland China |
| Heating Mode | Heating Tube Heating |
| Safety Function | Automatic Power Off |
| Rated Power | 1300W |
| Capacity | 5.5L |
Instock
There are no reviews yet.