Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | MS-18KL01 |
| Style | Air Fryer |
| Material | Glass |
| Function | Overheat Protection, With Observation Window |
| Shape | Round |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 550W |
| Non-Stick Material | other |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.