Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | LIVEN/LIREN |
| model | G-3S |
| function | Fried and baked |
| after-sale service | National Joint Insurance |
| place of production | Chinese Mainland |
| province | Hebei Province |
| City level | Langfang city |
| Color classification | G-3S |
| Heating noodles in | Double sided heating |
| Panpan design | Suspended |
| Bing Dang Type | Electric baking pan |
| Manufacturers | Beijing Liren Technology Co., Ltd |
| Article number | G-3S |
| Operation Method of Electric Cake Bell | Computer style |
| Intelligent type | Other intelligence |
| power | 1500W |
| Baking tray diameter | 28cm |
| Depth of baking tray | 2.5cm |
| Plate disassembly form | Single sided detachable |
| Baking tray function | Fried and grilled others |
| Period of study | 12 months |
| 3C certificate number | 2020010712329971 |
Instock
There are no reviews yet.