Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 65 cm |
| Model Number | Filling Machine |
| Type | Stand / Table |
| Brand Name | Youlian |
| Origin | Mainland China |
| Filling nozzle diameter | 3-18cm |
| Material | Stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.