Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 18 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| CE | Certificate |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | about 15min |
| Remote Distance | 50m |
| Dimensions | 26.5*13.5*11cm |
| Charging Voltage | 5V |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic, ABS |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.