Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 172 kg |
|---|---|
| Dimensions | 82 × 70 × 150 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | MF2718D |
| Condition | New |
| CNC or Not | Normal |
| Type | Universal |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 220V |
| Power | 410W |
| Sharpening speed | 3780R/MIN |
Instock
There are no reviews yet.