Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 19 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | QHK100 |
| Type | Angle Vise |
| Name | Machine vise |
| Keywords | tilting machine vise |
| Size | 100mm |
| Usage | Drilling and milling machine |
Instock
There are no reviews yet.