Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Model Number | YGD3PW |
| Brand Name | TUOFENG |
| Origin | Mainland China |
| Cut Thickness | 3-15mm |
| Use | Glass Cutting |
Instock
There are no reviews yet.