Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Certification | none |
| Brand Name | DAZZLEEX |
| Origin | Mainland China |
| Length | 14cm |
| Use | Tile Cutting |
Instock
There are no reviews yet.