Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 48 × 49 cm |
| Certification | CE, ce |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | / |
| Brand Name | YunlinLi |
| Type | Garden Shredders |
| Power Type | Electric |
| Power | 1100W |
Instock
There are no reviews yet.