Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.114 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | 2YD797 |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | 169mm |
| Lens Height | 88mm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Product category | ski goggles |
| Material | PC |
| Color | as shown in the figure |
| Weight | 119.3g |
Instock
There are no reviews yet.